Teamindeling Dames 2022-2023

| 0

Dames 1
Trainer: Freek Scherphuis
Training:
Maandag 19.30-21.00 Het Baken
Woensdag 20.00-21.30 De Horst
1 Marijke van de Beek
2 Amber van den Beld
3 Jettie Bliek
4 Annerieke de Vries-de Jong
5 Nafka Büker
6 Marloes den Otter
7 Romy Houtman
8 Tessa Oorbeek
9 Anky Scholten
10 Eva Romijn
Meetrainen woensdag:
Sanne Schans
Linda Stroeven
Kimberly Juffermans
Mandy Spaapen
Dames 2
Trainer: Peter van Bussel
Training:
Maandag 19.00-20.30 De Horst
1 Sanne Schans
2 Sabina van Leijenhorst
3 Mandy Spaapen
4 Linda Stroeven
5 Simone in ‘t Veld – Rennen
6 Dieke ter Veen
7 Monica Reichardt
8 Femke Baumann
9 Kimberly Juffermans
Meetrainen:
Annemarije Aalvanger
Charlize Mooldijk
Dames 3
Trainers: Mieke van der Linden/Ellie Reezigt
Training:
Maandag 19.00-20.30 Het Baken
1 Lyzeth Klaassen
2 Tanja Oudijk
3 Kirsten den Bakker
4 Naomi Romijn
5 José Tolboom
6 Anne de Vries
7 Ellie Reezigt
8 Josien Prins
9 Riëtte Prins
Meetrainen:
Esther Bakker
Sanne Koop
Dames 4
Trainer: Edwin Pölkerman
Training:
Maandag 19.30-21.00 Het Baken
1 Janet de graaf
2 Janneke Vink
3 Wilma Koekoek
4 Marianne van Bussel
5 Agata Szywalska
6 Renate harms
7 Roelinda Oorbeek
8 Geja Tjassens
9 Ellen Spaapen
Meetrainen:
Anne van der Lind
Ainhoa Aarts
Dames 5
Trainer: Riëtte Prins
Training:
Woensdag 20.00-21.30 Het Baken
1 Jiskah Bosma
2 Anna-Ruth Hillebrand
3 Hennely Aalvanger
4 Annemarije Aalvanger
5 Lonne Laurens
6 Maresa Hamer
7 Kirsten Klok
8 Ainhoa Aarts
9 Anne van der Lind
Meetrainen:
Agata Szywalska
Dames 6
Trainer: Ellie Reezigt
Trainen:
Woensdag 20.00-21.30 Het Baken
1 Esther Bakker
2 Rhodé Koelewijn
3 Talina Aikema
4 Leona Faber
5 Charlize Mooldijk
6 Esther Moerland
7 Sanne Koop
8 Inge-Maré Renes
9 Celien Salomons
Meetrainen:
Anne Hummel
Widmiange Brand
Dames 7
Trainer: Gerrit Oorbeek
Training:
Maandag 19.30-21.00 Het Baken
1 Anne Hummel
2 Widmiange Brand
3 Tessa Heijmans
4 Tamara van der Knaap-Grootkarzijn
5 Melissa Schuur
6 Michelle Fokt
7 Sarah Ronda
8 Sarah Verhoef-Vermeulen
9 Brenda Wagensveld
10 Laura Smeets
Dames 8
Trainers: Edmar Rijers/Mark Butterman
Training:
Maandag 19.00-20.30 De Horst
1 Passira Overbeek
2 Tamara van de Bunte
3 Fenneke Rozemuller
4 Marian Poelhekke
5 Paulien van der Linden – Korver
6 Eline Stevens-Folkersma
7 Sylvana van Galen
8 Annemarie Thiele
9 Pien Zweverink
Meetrainen:
Monique Koelewijn
Maureen Poelhekke