U bent hier: Home › Trainingen

Trainingen

Heb je talent en wil je verder komen in het volleybal? Er zijn verschillende mogelijkheden. Dus ga op zoek naar je talent!

Senioren training

Team

Dag

Tijd

Zaal

Trainer

Dames 1

Maandag

20.30 tot 22.00

het Baken

Rob Zijlstra

Woensdag

20.00 tot 21.30

de Horst

Dames 2

Maandag

19.15 tot 20.45

het Baken

Nick Veldhuyzen

Woensdag

20.00 tot 21.30

de Horst

Dames 3

Woensdag

19.30 tot 21.00

de Horst

Peter de Hoogh

Dames 4

Maandag

19.30 tot 21.00

het Baken

Edwin Pölkerman

Dames 5

Maandag

19.15 tot 20.45

Zeewolderhoek

Benco en Bart Schans

Dames 6

Maandag

19.15 tot 20.45

Zeewolderhoek

Gerrit Oorbeek

Dames 7

Maandag

19.30 tot 21.00

Het Baken

Ellie Reezigt

Heren 1

Maandag

20.45 tot 22.15

Zeewolderhoek

Rob Roffel

Donderdag

20.30 tot 22.00

de Horst

Heren 2

Maandag

21.00 tot 22.30

het Baken

Erik Meerbeek

Heren 3

Maandag

20.45 tot 22.15

het Baken

Heren 4

Maandag

21.15 tot 22.45

het Baken

Peter van Bussel

Heren 5

Woensdag

21.00 tot 22.30

de Horst

 

 

 

Jeugd trainingen

Team

Dag

Tijd

Zaal

Trainer

Meisjes A1

Maandag

19.15 tot 20.45

het Baken

Nick Veldhuyzen

Donderdag

19.00 tot 20.30

de Horst

Jongens A1

Woensdag

18.30 tot 20.00

het Baken

Gerrit Oorbeek

Jongens A2

Maandag

18.30 tot 20.00

de Horst

René Spaapen

Meisjes B1

Maandag

18.00 tot 19.30

het Baken

Ellie Reezigt

Woensdag

18.30 tot 20.00

de Horst

Meisjes B2

Maandag

18.00 tot 19.15

het Baken

Sanne van Bussel

Woensdag

18.30 tot 20.00

de Horst

Meisjes B3

Maandag

18.30 tot 20.00

de Horst

Marc Rijers

 

Woensdag

18.30 tot 20.00

het Baken

Jens de Hoogh

Meisjes B4

Maandag

18.00 tot 19.30

het Baken

Riëtte Klok

Meisjes C1

Maandag

18.00 tot 19.15

Zeewolderhoek

Sanne Schans en Kimberly Juffermans

Donderdag

18.30 tot 20.00

Zeewolderhoek

Ellie Reezigt

Meisjes C2

Maandag

18.00 tot 19.15

het Baken

Merel Masselink en Thijs Ronda

Donderdag

18.30 tot 20.00

Zeewolderhoek

Ellie Reezigt

Jongens C1

Maandag

18.30 tot 20.00

De Horst

Tim Oorbeek en Mark Butterman

Donderdag

18.30 tot 20.00

Zeewolderhoek

Tim Oorbeek en Mark Butterman

 

Jeugd in de basisschoolleeftijd kunnen zich uitleven bij het Cool Moves Volley.

CMV trainingen

Team Niveau Dag Tijd Zaal Trainer
Zeewolde  6 me/jo Maandag 17.45-19.15 Zeewolderhoek Bart Schans, Benco Schans
Zeewolde  5 me/jo Woensdag 18.00-19.30 het Baken Wilma Koekoek en Roelinda Oorbeek
Zeewolde  4 me/jo Woensdag 16.30-18.00 het Baken Ellen Schokker en Anne Hummel
Zeewolde  3 me/jo Woensdag 17.00-18.00 het Baken Erica van der Lind
Zeewolde  2 me/jo Woensdag 17.00-18.00 het Baken Erica van der Lind
           

Recreanten

 

Team Dag Tijd Zaal  
Perspectivo’s Woensdag 20.00-21:30 het Baken Gerrit Oorbeek
opstart team Woensdag 20.00-21:30 het Baken Gerrit Oorbeek
Mixed up Woensdag 20.00-21:30 het Baken Michel Hanse
2000Elf Woensdag 20.00-21:30 het Baken Michel Hanse
Alisvoba Woensdag 20:00-21:30 het Baken Tijmen Kos
 Hepidaka               Woensdag 20:00-21:30 het Baken zelf
Team Rocket Woensdag 20:00-21:30 het Baken

Ogenblik a.u.b. ...